Portföy
Hakkımızda

BODRUM MODERN GAYRİMENKUL EMLAK ALIM SATIM KİRALAMA DANIŞMANLIKEmlak Alım Satım, Gayrimenkul Portföy Yönetimi, Arazi Geliştirme, Konut ve Turistik Projeler Danışmanlığı - Profesyonel Site Yönetimi 

Bodrum Modern Gayrimenkul, Bodrum'da emlak taleplerinize akılcı,doğru ve modern çözümler sunar.
 Bodrum ülkemizin en önemli turizm destinasyonlarından biri olduğu kadar en fazla iç ve dış göç alan yörelerinin başında geliyor. Peki bu insanlar nereye yerleşecek? Yarımadanın fiziki arazi yapısı artmayacağına göre, doğal güzelliğe zarar vermeden Bodrum'un yeni sakinlerinin konut veya arazi taleplerine nasıl karşılık verilecek? Artan turizm talebine uygun şekilde hangi arazilerde konaklama projeleri uygulanacak? Mevcut emlak stoku nasıl en yararlı bir şekilde değerlendirilecek? İşte Bodrum Modern Gayrimenkul bu sorulara en rasyonel yanıtları bulmak ve istek sahiplerine sunmak için kuruldu. Bir yandan atıl durumda olan konut ve arazileri değerlendirmek, diğer yandan yatırımcılara isteklerine uygun gayrimenkuller bulmak kuruluşumuzun ana amacını oluşturdu. Mülk sahiplerinin varlıklarını en verimli şekilde değerlendirirken, mülk almak isteyenlere de en hesaplı çözümler sunmak genel prensibimiz oldu. Emlak alım-satımında, kiralama veya kiraya vermede, proje geliştirme ve uygulamada tarafların karşılıklı çıkarlarına saygı göstermek müşteri mutluluğu ilkemizin temelini oluşturdu. Kısacası, müşterilerimizin bize olan güvenini geleceğimizin en önemli sermayesi yapmak amacıyla yola çıktık. Her birimiz geçmişte yaptığımız işlerle bunu sağlamıştık, şimdi de ortaklaşa Bodrum Modern Gayrimenkul çatısı altında bunu kanıtlamak için çalışacağız. 
 Talepleriniz için doğrudan bizi arayabilir, mail ile bize ulaşabilirsiniz. Ancak Yalıkavak Palmarina caddesindeki ofisimize uğrar ve size bir çay ikram etme fırsatını bize tanırsanız; bu bizi çok daha mutlu edecektir. 
 
Soner Özalkan 533.378 60 63